Rejestracja na targi

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę. Po rejestracji na podany email zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów Optyki, Optometrii i Okulistyki Warsaw Opti Expo 2020. Do zobaczenia na targach!

Ten formularz jest bezpieczny

MIĘDZYNARODOWE TARGIOPTYKI, OPTOMETRII I OKULISTYKINOWA DATA WKRÓTCE

UWAGA!
Do BEZPŁATNEGO WSTĘPU na targi upoważnione są wyłącznie osoby zawodowo związane z branżą optyczną, optometryczną i okulistyczną.

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do bezpłatnego wejścia na targi

Organizator zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty za wejście (100 zł brutto) od osób, które nie znajdują się na liście uprawnionych do bezpłatnego wejścia m.in.: reprezentujących banki, firmy ubezpieczeniowe, leasingowe i finansowe, firmy transportowe i logistyczne, kancelarie prawne, operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnej, agencje consultingowe, reklamowe, marketingowe, public relations, drukarnie i inne. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu bez podania przyczyny. Wypełnij formularz rejestracyjny dla każdego uczestnika osobno. Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie rejestracji przez e-mail.

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z rejestracją prosimy o kontakt w-optiexpo@warsawexpo.eu