Pierwsza Pula Rejestracji:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund

Dlaczego warto

Targi Warsaw Opti Expo, to miejsce prezentacji producentów oraz dystrybutorów opraw okularowych, akcesoriów, soczewek okularowych oraz korekcyjnych, wyposażenia salonów optycznych i wielu innych. Na targach zostaną zaprezentowane zarówno najnowocześniejsze urządzenia umożliwiające produkcję wyjątkowych oprawek z utrzymaniem optymalnego kosztu produkcji, jak również produkty z rodzinnych manufaktur, noszące w sobie podpis ich twórców.

WARSAW OPTI EXPO to całkiem nowe targi stworzone z myślą o nowoczesnej branży optycznej. Do udziału zapraszamy zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Dzięki doskonałej lokalizacji targów, zyskujecie Państwo możliwość dotarcia do największej grupy optyków, prowadzących swoją działalność w województwie mazowieckim. Międzynarodowe Targi Optyki, Optometrii i Okulistyki Warsaw Opti Expo to miejsce dla Państwa biznesu.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW


Korzystamy z bazy kilkudziesięciu profesjonalnych odwiedzających. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej Warsaw Opti Expo oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU


W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE


Podczas Warsaw Opti Expo przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

BEZPŁATNIE SKORZYSTASZ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS


To specjalny program stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów usług.  Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Profil odwiedzającego

  • Właściciele salonów optycznych
  • Optycy,
  • Okuliści,
  • Optometryści
  • Refrakcjoniści
  • Hurtownie optyczne
  • Właściciele sklepów z okularami specjalistycznymi
  • Sklepy internetowe
  • Styliści

Wypromuj się na targach

Drogi Wystawco!
Targi Warsaw Opti Expo to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Międzynarodowych Targów Optyki, Optometrii i Okulistyki – Warsaw Opti Expo!

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Warsaw Opti Expo dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy

2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach Warsaw Opti Expo i sukcesywnie o tym przypominaj!

3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Opti Expo.

4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)

5. Przygotuj ofertę specjalną na targi Warsaw Opti Expo i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.

6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Warsaw Opti Expo.

7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Warsaw Opti Expo z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na Warsaw Opti Expo, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: k.matera@warsawexpo.eu)